محصولات میتینگ تحت وب

فروش آغاز تعهدات ماست

سیستم برگزاری جلسات آنلاین تحت وب Webconference

قدرتمندترین سیستم وب کنفرانس دنیا (Adobe Connect) جایگزین دستگاه ها و تجهیزات سخت افزاری ویدئو کنفرانس
دیگر نیازی به سرعتهای بالای اینترنتی و IP Valid نیست و بدون محدودیت مکانی و زمانی در هر کجا حتی در سفر به راحتی می توانید در سمینارها حضور پیدا نمائید.
ابزاری ارزشمند و مفید که تمامی عناصر مورد نیاز جهت آموزش را در اختیار اساتید و مراکز آموزشی قرار می دهد (دروس بصورت کاملا محاوره ای در محیط اینترانت و اینترنت )


آماده سازی زیر ساخت مورد نیاز سرور

راه اندازی سرور پایگاه داده بانک اطلاعات MYSQL , SQL2000 - 2005 - 2008 نصب و پیکربندی ISA ویندوز سرور - ارائه راه حل ویژه با امنیت بسیار بالا جهت کنترل ورود و خروج هرگونه دیتا - راه اندازی وب سرور مایکروسافت ( IIS) و میل سرور

اجاره سرور اختصاصی و اشتراکی

جهت دستگاههای که نرم افزار وب کنفرانس را خریداری و یا اجاره نموده و خودشان سرور قوی و پهنای باند لازم را نداشته اند، اجاره سرورهای اختصاصی و اشتراکی (در ایران) بر اساس نیاز کاربران با سرعت بالا جهت برگزاری بهتر کلاس مجازی Adobe Connect

مشاوره تخصصی و ارائه راهکار

در زمینه های آموزش از را دور Elearning مهارتهای الکترونیکی (مجازی) بررسی نیاز های سخت افزاری (مشخصات فنی لازم)، نرم افزاری، پورتهای باز مورد نیاز و ارائه راه حلهای نوین و بروز دنیا

سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی

این سامانه (LMS) به منظور برگزاری دوره های یادگیری الکترونیکی جهت دانشگاه ها ، آموزشگاه ها و موسسات با بهره گیری از تکنولوژی متن باز (open source ) و تلفیق Web 2.0 طراحی گردیده است.

وبينار چيست؟
وبینار گونه ای از سمینار یا همایش است که در بستر اینترنت برگزار می شود. به عبارت دیگر، کسی که در یک وبینار گروه می کند، می تواند صرفاً از طریق رایانه شخصی خود و از طریق اینترنت، در فضایی قرار گیرد که گویی به صورت حضوری در یک سمینار واقعی گروه کرده است!
زیرساخت های بروز و مدرنی که گروه انفورماتیک برای برگزاری وبینارهای آموزشی خود مورد استفاده قرار داده، سبب می شود تا شما با حضور در این وبینارها، علاوه بر مشاهده تصویر مدرس (به صورت فیلم زنده!) هم زمان، اسلایدهای درس مربوطه را نیز مشاهده کنید.
در کنار موارد فوق، می توانید به صورت تصویری و صوتی و یا به صورت گفتگوی متنی (چت) سؤالات و ابهامات خود را در کلاس درس آنلاین، همان لحظه از مدرس بپرسید!
یک تابلوی وایت بُرد مجازی نیز روبروی شما قرار دارد که اگر مدرس، نیاز به نوشتن مطلب یا نکته مهمی داشته باشد، از طریق این تابلوی وایت بُرد، آن نکته یا مطلب را همان موقع، بر روی تابلو می نویسد.
جالب تر اینکه اگر مدرس تشخیص دهد که شما می بایست فیلم یا فایل صوتی یا متن خاصی را دریافت کنید، در محیط کلاس درس و در همان لحظه، لینک دانلود آن فایل را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید فوراً نسبت به دانلود فایل مربوطه اقدام کنید! مثلاً فرض کنید که مدرس تصمیم می گیرد اسلایدهای کلاس را همان موقع به دست شما برساند. در این صورت، تنها چند ثانیه بعد، فایل اسلایدها روی کامپیوتر شخصی شما، ذخیره خواهد شد!
علاوه بر مزایای فوق، نکته مهم دیگر این است که با ثبت نام در یک وبینار آموزشی، هزینه های سنگین رفت و آمد به شهر محل برگزاری کلاس یا سمینار و هزینه های ایاب و ذهاب و نیز هزینه بالای اقامت در هتل، به طور کامل حذف می شوند. همچنین شما در کمال آرامش خاطر در محیط آرام دفتر نمایندگی یا منزل تان، در وبینار، گروه می کنید...
نتیجه تمامی موارد فوق، این است که گروه در یک وبینار آموزشی، امروزه به گونه ای می تواند حتی از حضور فیزیکی در کلاس یا همایش نیز مؤثرتر و پربارتر باشد!!!
یکی از نکات منحصربه فرد درباره زیرساخت های فنی وبینارهای ادوبی کانکت این است که شما می توانید با استفاده از یک اینترنت با سرعت 256KB~512KB به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی در وبینارها گروه کنید!
هر کسی با هر سطحی از دانش درباره کامپیوتر و اینترنت، می تواند به راحتی هرچه تمام تر در وبینارها گروه کند. حتی در حرکت (مسافرت با هواپیما و ماشین) با گوشی همراه و یا تبلتدر هر مکان و هر زمان
پیشنهاد ویژه : جهت آغاز به کار بنگاه های آموزشی کوچک (طرح توجیح اقتصادی)

دلایل انتخاب این نرم افزار :

بهترین سرمایه گذاری پیشرو در جهان با توجه به توسعه، تجربه و فرایند محصول. دسترسی آسان و سریع - بدون نصب برنامه جهت پیوستن به جلسات
با توجه به درک از محافظت قوی از اطلاعات حساس، کنترل و دسترسی
با توجه به کارکرد بالا، راحتی و انحطاف پذیری لازم به کاربران جهت دسترسی به محتویات حیاتی در هر شرایط زمانی و مکانی
یک راه حل پایدار و کامل برای ارائه آموزش زنده در کلاس مجازی برای هر دو گروه (همکاری و تعامل)
در سال 2010 در مقایسه با دیگر سامانه ها بعنوان نوآوری در مدیریت یادگیری و استعدادهای درخشان انتخاب گردید
بر اساس استاندارد ها و آسانی ادغام با دیگر برنامه های کاربردی و سامانه های مدیریت آموزش الکترونیکی LMS و مقرون به صرفه
قابلیت حضور در وبینارها تنها با داشتن حداقل سرعت اینترنت خانگی از هر کجا (با انتخاب نوع ارتباط)
با امکانات فراوان و ابزارهای سودمند تر نسبت به دیگر برندها و دارای ارزش خرید نسبت به پول پرداختی

faq

پرسش و پاسخ (سئوالات متداول)

 • ادوب کانکت چیست؟

  نرم افزار Adobe Connect جهت برگزاری وبکنفرانس (وبینار)، جلسات آنلاین (تحت وب) و کلاس مجازی (دیجیتال) است که فراتر از به اشتراک گذاری صفحه نمایش رفته و امکان همکاری بسیار موثر و همچنین ارتباط با همکاران، شرکا و مشتریان رادر هر زمان هر مکان و با هر وسیله ای امکان پذیر می سازد. در عین حال این نرم افزار یکی از کارآمدترین ابزارهای موجود برای آموزش الکترونیک و از راه دور می باشد که در حال حاضر در بسیاری از دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان در حال استفاده می باشد.
 • منظور از تعداد کاربران همزمان چیست؟

  تعداد کاربر همزمان به این معناست که چه تعداد کاربر در یک بازه زمانی مشخص می توانند از سیستم استفاده نمایند. برای مثال زمانی که شما تعداد 50 کاربر همزمان را خریداری می کنید شما قادر خواهید بود یک جلسه با 50 گروه کننده برگزار کنید و یا دو جلسه با 25 گروه کننده به صورت هم زمان برگزار کنید و یا 5 جلسه هر کدام با 10 گروه کننده برگزار نمایید. تعداد کاربر همزمان ارتباطی به تعداد کاربرانی که در سیستم می توانند تعریف و ثبت نام نمود ندارد.
 • ادوب کانکت Add-in چیست؟

  ادوب کانکت add-in نرم افزار کوچک بهینه ساز است بر مبنای فلش که زمانی که گروه کننده ای در جلسه نیاز به به اشتراک گزاری صفحه نمایش خود دارد می بایست آن را از داخل اتاق کنفرانس دانلود نموده و نصب نماید. همچنین برای دانلود جلسات ضبط شده نیز می بایست ای نرم افزار را نصب نمایید. سایر گروه کنندگان در جلسات نیازی به نصب این نرم افزار ندارند. ادوب کانکت add-in با گوگل کروم سازگار است ولیکن می بایست مطابق فایل راهنما تنظیمات آنرا انجام دهید.
 • ادوب کانکت از چه فایلهایی و با چه فرمت هایی پشتیبانی می کند؟

  شما می توانید هر فایلی با یکی از فرمت های *. ppt, *.pptx, *.flv, *.swf, *.pdf, *.gif, *.jpg, *.png, *.mp3, *.html را در جلسات استفاده نمایید. همچنین می توانید فایلهایی با پسوند *.mp4, *.f4v or *.zip. را بعلاوه ی فایلهای ذکر شده در بخش content نرم افزار ذخیره و جهت دانلود در اختیار گروه کنندگان قرار دهید.
 • سرعت مورد نیاز اینترنت برای میزبان و گروه کنندگان در جلسات آنلاین چقدر است؟

  یکی از مزایای این سیستم قابلیت کارکرد در سرعت های بسیار پایین است تا جایی که گروه کنندگان حتی با اینترنت dial-up نیز می توانند در جلسات گروه نمایند. اما توجه داشته باشید پهنای باند مورد نیاز ارتباط مستقیم با محتوای به اشتراک گذاشته در جلسات دارد. برای مثال انتقال صدا از طریق اینترنت نیاز به سرعتی تا 64kbps دارد, بنابراین اگر دو گروه کننده در یک زمان در جلسه صحبت کنند گروه کنندگان نیاز به سرعتی تا 128kbpsخواهند داشت. پیشنهاد ما اینترنتی با سرعت حداقل 256kbps برای گروه کنندگان , 512kbps برای سخنرانان(میزبان) می باشد.
 • مکان فیزیکی سرورهای میزبانی (اجاره ای) در کجاست؟

  با توجه به نیاز کاربران تعدادی از سرورها در خارج کشور و اکثر سرورهای قوی این گروه در داخل بهترین دیتا سنتر های ایران قرار دارند و به همین جهت کاربران با مشکلاتی از قبیل قطعی در صدا و تصویر و همچنین تاخیر در ارتباط مواجه نخواهند بود (بدلیل سرعت دسترسی و پینگ سریع).
 • آیا کاربران برای گروه در جلسات به نرم افزار یا سخت افزار خاصی نیاز دارند؟

  خیر. برای گروه در جلسات آنلاین کاربران نیاز به یک pc یا لپ تاپ به همراه یک خط اینترنت, یک مرورگر مانند فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر و ... و برنامه فلش پلیر خواهند داشت. همچنین یک هدست برای مذاکره و یک وبکم در صورت لزوم.
 • منظور از میزبانی شده (اجاره ای ماهیانه و روزانه) چیست؟

  شما به دو طریق می توانید از ادوب کانکت استفاده نمایید. در روش اول می توانید نرم افزار را خریداری نموده و در بستر های شبکه‌ی سازمان خود نصب نمایید که در این حالت تهیه سرور, تامین پهنای باند و نصب و راه اندازی و نگهداری از سیستم به عهده شما خواهد بود. در حالت میزبانی (اجاره ماهیانه یا روزانه) شما دیگر نیاز به انجام موارد ذکر شده نخواهید داشت. سیستم بر روی سرور های ما نصب شده و متخصصین ما تمامی موارد ذکر شده را انجام خواهند داد. در عین حال شما دسترسی کامل به تمام سیستم داشته و پنل ادمین سیستم در سفارشات اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 • آیا امکان ضبط کردن جلسات وجود دارد؟

  بله. شما می توانید جلسات خود را با کیفیتهای مختلف ضبط نموده و آنها را ویرایش نمایید و لینک برخط آنرا جهت نمایش کاربران بصورت آنلاین در اختیارشان قرار دهید و همچنین بصورت فرمت Flv & MP4 دانلود کرده و در اختیار اشخاصی که به هر دلیلی موفق به حضور در جلسات نشده اند قرار دهید.
 • آیا می توان با گوشی های موبایل و یا تبلت ها در جلسات گروه نمود؟

  بله. ادوب کانکت از اکثر دستگاه های اپل, دستگاه های با سیستم عامل اندروید و بلک بلری پشتیبانی می کند (جهت ارسال صدا و تصویر، نمایش PDF & PPT و گفتگوی متنی ENG)
 • تفاوت وب کنفرانس با ویدئو کنفرانس؟

  بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری گران قیمت، بدون نیاز به IP Valid ، بدون نیاز به سرعتهای بالا، بدون نیاز به حضور فیزیکی در محیطی خاص، ارزش خرید به نسبت قیمت ویدئو کنفرانس، ظرفیت بسیار بالا در ارتباط چندین نقطه دنیا و ...
 • بهترین و مناسب ترین وبکم ها جهت برگزاری وبینارها کدامند؟

  کلیه وبکم هایی که توسط سیستم عاملهای مختلف شناخته می شوند در برنامه ادوبی نیز کارایی لازم را دارند ولیکن جهت حفظ کیفیت پیشنهاد می گردد از دوربینهای تخصصی ویژه وب کنفرانس استفاده شود لذا از برند معروف Logitech می توان به ترتیب GROUP Video Conferencing System Camera, CC3000e ConferenceCam, BCC950 ConferenceCam, C930e HD, C920 HD Pro, C270h HD Webcam را نام برد، جهت اتصال به انواع دوربین فیلم برداری و هندی کم نیز نیاز به کارت کپچری دارید که در لحظه بتواند استریم را انجام دهد مثل این دو مدل که بر اساس پورت دلخواه می توانید تهیه نمایید MyGica iGrabber Live & EZCap 287 USB 3.0
 • چرا دریافت وب کنفرانس (کلاس مجازی آنلاین) از ما؟

  1- نصب و راه اندازی توسط تیم تخصصی (با بیش از 12 سال تجربه)

  2- نگهداری ، بروز رسانی (Patch Updates) و ارتقاء (Upgrade) نرم افزار تنها با پرداخت مابه التفاوت تعرفه، و نه پرداخت هزینه کامل برای مشترکین

  3- دارای نماد دو ستاره اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

  4 - دارای نماد نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  5- پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته و خدمات پس از فروش 10 ساله

  6- دارای سابقه درخشان با رضایت 95% مشتریان و تحویل کلیه سرویسها در حداقل زمان ممکن

 • تفاوت نسخه ها ، ویژگیها و امکاناتی که توسط گروه شایستگان در نصب و راه اندازی سامانه لحاظ می گردد؟

  * همیشه قویترین تیم خدمات فنی در کنار شماست و همچنین در هر زمان سرور پشتیبان در اختیار است و کارشناسان پاسخگو هستند.

  * سرورهای این مجموعه در بهترین دیتاسنتر های داخل کشور از قبیل زیرساخت (رسپینا)، پارس آنلاین و آسیاتک (برج میلاد) مستقر هستند.

  * هیچکدام از سرويسهای ما از نوع VPS(Virtual Private Server) یا سرور مجازی ارزان قیمت نبوده و از کيفيت و پایداری بسیار بالايی برخوردار می باشند.

  * دریافت خودکار فایل افزونه ( Add-in ) با لینک مستقیم و بدون نیاز به فیلتر شکن، بصورت هوشمند برای کاربرانی که نرم افزار را نصب ندارند.

  * همزمان با گروه ادوبی آخرین ورژن در اختیار مشترکین قرار می گیرد بدون نگرانی از باگ امنیتی و مشکلات آن و همیشه بروز رسانی و ارتقاء بصورت رایگان صورت می گیرد.

  * لایسنس های مورد استفاده بصورت فول نامحدود Unlimited و با ضمانت بوده و در نسخه های نهایی تمامی ابزارها و گزینه های آن از قبیل HTML5 و ... فعال می باشد.

  * تغییر نوع ID رکوردها در دیتابیس به BigInteger. این خصوصیت امکان ذخیره سازی بیش از 2 به توان 63 رکورد را فراهم می آورد لذا مدير سيستم در طولانی مدت شاهد بروز مشکلات و حذف اجباری کلاسهای ضبط شده نیست.


Meeting Add-ins for Adobe Connect Downloads and Updates